Odbyt

Základní filozofií naší firmy je maximální splnění požadavků zákazníka. Základem zákaznického servisu jsou operativní a pohotové dodávky k zákazníkovi v tradiční a požadované kvalitě včetně dodání zboží až k samotnému odběrateli.

V nabídce výroby, prodeje a distribuce mlýnských výrobků jsou mimo pšeničných mouk základní pekařské kvality také mouky pro speciální výrobu ( výroba těstovin, knedlíků, cukroví atd. ). Podrobná nabídka je specifikována v nabídkových listech ( katalog výrobků ) či při individuálních jednáních se zákazníkem.

Veškeré nabízené mlýnské výrobky splňují požadavek na jakost, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Kvalita mlýnských výrobků je ve mlýně zabezpečována systémem řízení jakosti. V roce 2004 jsme získali certifikát systému jakosti dle norem ISO 9001 : 2000. V mlýnské technologické lince jsou dále instalovány technologické prvky, které posilují a garantují tuto bezpečnost.

Jedná se především o uzavřený proces výroby mouk s využitím moderní techniky, magnetů a kontrolních prosévaček a dalších specifických technických zařízení.

OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • minimální množství zboží: dle dohody
  • zboží lze v objednávce ( dodávce ) dle druhu libovolně seskupit
  • objednávky přijímáme telefonem, faxem,e-mailem nebo poštou
  • termín dodání zboží - dle dohody – snažíme se maximálně vyjít vstříc zákazníkovi
  • ceny našich výrobků jsou smluvní a zahrnují i dopravu k zákazníkovi
  • při platbě v hotovosti poskytujeme 2 % slevy
  • splatnost faktur: dle individuální dohody

vratné obaly (palety, pytle, ...) jsou bezplatně převzaty prodejcem zpět při další dodávce zboží

Naše výrobky distribujeme obchodním společnostem a výrobcům potravin po celé ČR. Najdete je v supermarketech, v diskontech či v prodejnách tuzemských nezávislých obchodních aliancí. Dodáváme je jak v našem obalu výrobce, tak i pod privátní značkou samotných obchodních řetězců.

Chcete-li vědět, ve kterých obchodech najdete naše výrobky, kontaktujte nás a my Vám rádi odpovíme.